ساعت کشورها
 
نظر خواهی
از چه طريق با شرکت ايران خودرو سازه آشنا شده‌ايد؟
تبليغات در نشريات عمومي
تبليغات در نشريات تخصصي صنعت ساختمان
سايت اينترنتي
مشتريان شرکت ايران خودرو سازه
نمايشگاه‌ها و سمينارها
بطور اتفاقي
ساير
 
انبار مكانيزه فرودگاه بين‌المللي امام خميني(ره)
 

شركت ايران خودرو سازه و شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران (هما) براي اولين بار در كشور طرحي نو در جهت انتقال و جابجايي بارهاي هوايي را به صورت تمام اتوماتيك و هوشمند با فناوري پيشرفته اجرايي مي‌كنند. با احداث اين پايانه كه منطبق با استانداردهاي بين المللي هوايي است، گام بزرگي در زمينه مديريت و جابجايي بارهاي هوايي برداشته مي‌شود. اين پايانه گنجايش جابجايي بيش از 300 هزار تن بار در سال را دارد و با اجراي آن، يكي از پيش نيازهاي تبديل فرودگاه بين‌المللي امام خميني به يكي از مراكز ترانزيت بار در منطقه تأمين خواهد شد.

اين پروژه در زميني به مساحت 57 هزار متر مربع در ضلع شرق ترمينال مسافربري فرودگاه بين المللي امام خميني احداث گرديده است. عمليات اجرايي بخش ساختماني و محوطه سازي اين پروژه از اواخر شهريور ماه 1387 آغاز گرديد و شامل سالن اصلي به ابعاد حدود 18 هزار مترمربع ساختمان انكس اداري به مساحت 2600 متر مربع در دو طبقه ، سالن طرح توسعه به ابعاد حدوداً 8000 مترمربع و محوطه‌سازي مي‌باشد.

اسكلت فلزي سالن به شكل صليبي و سقف خرپا با تناژ حدوداً 2800 تن احداث گرديده و پوشش نماي پيراموني سالن به ترتيب سنگ ، ساندويچ پنل و پنجره مي‌باشد. پي‌هاي سالن بصورت تكي و نواري بوده و كف سالن بتن مسلح مي‌باشد. حجم كل بتن ريزي فونداسيون و كف آن بالغ بر 10 هزار متر مكعب مي‌باشد.

 
عکس‌های مرتبط
  
 
فیلم‌های مرتبط
هیچ فيلم مرتبطی وجود ندارد
 
فايل‌های صوتی مرتبط
هیچ فايل صوتی مرتبطی وجود ندارد
سخن مدير عامل
 
 
جستجو
 
 
شرکت‌های همکار