ساعت کشورها
 
نظر خواهی
از چه طريق با شرکت ايران خودرو سازه آشنا شده‌ايد؟
تبليغات در نشريات عمومي
تبليغات در نشريات تخصصي صنعت ساختمان
سايت اينترنتي
مشتريان شرکت ايران خودرو سازه
نمايشگاه‌ها و سمينارها
بطور اتفاقي
ساير
 
سايت ايران خودرو خراسان
 

كارخانه ايران خودرو خراسان در سايت صنعتي شهر جديد بينالود واقع در 55كيلومتري جاده مشهد ـ نيشابور و در زميني به وسعت 750 هكتار قرار دارد.
فاز اول ايران خودرو خراسان در زميني به مساحت 50 هكتار شامل تأسيسات اداري ، خدماتي و توليدي و فني و مهندسي اكنون بطور كامل فعال است و هدفگيري آن در فاز اول ، توليد 70 دستگاه خودروي پژو GLX و پارس در روز مي‌باشد. مهم‌ترين قسمت در اين مرحله سالن تزئينات است كه بدنه رنگ شده خودرو به آن وارد شده و پس از نصب تجهيزات و تزئينات لازم بر روي آن تبديل به خودرو آماده و كامل مي‌گردد .
سالن‌هاي بدنه و رنگ با زيربنايي 55000 متر مربع احداث و ماشين آلات آن نصب شده است. مديريت پيمان احداث تأسيسات به عهده شركت ايران خودرو سازه و تأمين، نصب و راه اندازي ماشين آلات با شركت تام ايران خودرو است.
خطوط رنگ و بدنه در اواسط سال 85 راه اندازي گرديد. در دو سال اخير به طور متوسط روزانه حدود 700 نفر نيروهاي پيمانكاري مختلف در سايت فعاليت داشته‌اند و صدها نفر از پرسنل شركت ايران خودرو خراسان و ديگر شركت‌هاي گروه صنعتي ايران خودرو در تهيه سيستم‌ها وآموزش نيروي انساني و امور مهندسي و لجستيك فعاليت داشته اند.

 
عکس‌های مرتبط
   
 
فیلم‌های مرتبط
هیچ فيلم مرتبطی وجود ندارد
 
فايل‌های صوتی مرتبط
هیچ فايل صوتی مرتبطی وجود ندارد
سخن مدير عامل
 
 
جستجو
 
 
شرکت‌های همکار