ساعت کشورها
 
نظر خواهی
از چه طريق با شرکت ايران خودرو سازه آشنا شده‌ايد؟
تبليغات در نشريات عمومي
تبليغات در نشريات تخصصي صنعت ساختمان
سايت اينترنتي
مشتريان شرکت ايران خودرو سازه
نمايشگاه‌ها و سمينارها
بطور اتفاقي
ساير
 
ايران خودرو سازه در دوازدهمين نمايشگاه صنعت ساختمان تهران

دوازدهمیننمایشگاه صنعت ساختمان تهران، روز شنبه 25 شهریور 1391 با حضور معاون اول رئیس‌جمهوردر محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران كار خود را آغاز نمود. به گزارش روابطعمومی شركت ايران‌خودروسازه، در این نمایشگاه یک هزار و 100 شرکت داخلی و بیش از200 شرکت خارجی از جمله آلمان، آمریکا،فرانسه، انگلیس، اسپانیا، ترکیه، ایتالیا، کره‌جنوبی،چین، اتریش، مالزی،عراق، ژاپن، هنگ‌کنگ و سوئد، جدیدترین دستاوردها و تولیداتصنعتساختمانخود را مانند مصالحساختمانی پایه،خانه‌های پیش‌ساخته، سنگ‌های ساختمانی و انواعکاشی، سرامیک و پارکت ارائه نمودند.

در این نمایشگاه که در 55 هزار متر مربع فضابرگزار گرديد، شركت ايران خودروسازه به عنوان يكي از شركت‌هاي صاحب‌نام و با سابقهدر زمينه صنعت ساختمان و اجراي پروژه‌هاي بزرگ ساختماني و صنعتي، با معرفي پروژه‌هايانجام شده و در دست اجراي خود، با توانمندي كامل شركت نمود و در طول روزهايبرگزاري مورد استقبال خوب بازديدكنندگان قرار گرفت.

دراين دوره از نمايشگاه، مذاكرات ارزشمندي با صاحبان سرمايه صورت پذيرفت و پيشنهاداتمناسبي جهت همكاري به عمل آمد كه توسط واحد توسعه بازار شركت در دست بررسي مي‌باشد.

 
عکس‌های مرتبط
 
 
فیلم‌های مرتبط
 

هیچ فيلم مرتبطی وجود ندارد.
 
فايل‌های صوتی مرتبط
هیچ فايل صوتی مرتبطی وجود ندارد
سخن مدير عامل
 
 
جستجو
 
 
شرکت‌های همکار