ساعت کشورها
 
نظر خواهی
از چه طريق با شرکت ايران خودرو سازه آشنا شده‌ايد؟
تبليغات در نشريات عمومي
تبليغات در نشريات تخصصي صنعت ساختمان
سايت اينترنتي
مشتريان شرکت ايران خودرو سازه
نمايشگاه‌ها و سمينارها
بطور اتفاقي
ساير
 
شرکت توسعه و عمران باتیس

 

" شرکت توسعه و عمران باتیس " در سال 1367 تحت عنوان  « شرکت خانه سازی نیرو محرکه » تاسیس گردید و از سال 1378 تحت عنوان شرکت « ایران خودرو سازه » واز سال 1395 به نام " شرکت توسعه و عمران باتیس " با انجام طرح های متعدد صنعتی ، اداری ، تجاری و تاسیسات شهری در داخل و خارج از کشور به روشEPC  (Engineering, Procurement, Construction ) مراحل رشد و بالندگی را با سرعت طی نمود و همزمان موفق به اخذ گواهینامه صلاحیت پیمانکاری پایه یک در رشته ساختمان و تاسیسات و تجهیزات و صنعت و معدن ، راه و آب و رتبه یک انبوه سازی گردید. قابل ذکر است که در حال حاضر 100 درصد سهام این شرکت متعلق به بخش خصوصی می باشد .

 

علیرغم تراکم کاری و همزمانی پروژه ها ، رعایت اصول Q.C.D  (delivery،Cost،Quality) و بهره گیری از آخرین علوم و فنون روز و همکاری با مجرب ترین مشاورین و پیمانکاران ، موجب گردید که پروژه های این شرکت با بهترین کیفیت ممکن و در حداقل زمان به مرحله بهره برداری برسد به گونه ای که پروژه های یاد شده تقدیر نامه های متعددی را در کارنامه " شرکت توسعه و عمران باتیس " از خود به یادگار گذاشته اند که شرح پروژه ها و تصویر برخی از تقدیرنامه های موجود ، در سایت حاضر ارائه شده است.

 

 از اهداف " شرکت توسعه و عمران باتیس " می توان به مواردی چون توسعه فعالیتهای عمرانی در داخل کشور ، صدور خدمات فنی و مهندسی ، بهینه سازی کیفی ، زمان تحویل و هزینه تمام شده اشاره نمود ، به گونه ای که ارزشهای مادی و معنوی مؤثری را برای کارفرمایان و ذینفعان و کارکنان و محیط زیست تامین نماید. همچنین " شرکت توسعه و عمران باتیس " ،کارآفرینی را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده و با رعایت اصل مشتری مداری ، تلاش نموده تا بهترین نتایج را برای مشتریان خود فراهم آورد و از سوی دیگر کارکنان و منابع انسانی را ارزشمندترین دارایی خود دانسته و رشد و ارتقای آنان را مهمترین عامل موفقیت خود می داند.

" شرکت توسعه و عمران باتیس " با تکیه بر منابع انسانی و بهره مندی از سوابق و تجربیات اجرایی خود ، به قله های رفیع و افق های درخشان توسعه نظام فنی و عمرانی کشور و سردرآمدی در صنعت ساختمان می اندیشد .

 

 

                                                                             مدیر عامل شرکت توسعه و عمران باتیس 

 

سخن مدير عامل
 
 
جستجو
 
 
شرکت‌های همکار